İzmir’in tarihten gelen önemi ve konumu, Çeşme, Alaçatı, Dikili, Foça gibi dünyaca ünlü tatil beldelerine yakınlığı, aynı anda tarih, sanayi, deniz ve turizmin iç içe olduğu ender yapısı, İstanbul İzmir arası otoban inşaatının tamamlanması ve Osmangazi Köprüsü’nün faaliyete geçmesi ile İstanbul’a kısalan mesafe, İzmir bölgesindeki büyük liman ve sanayi projeleri, gelişen ekonomi ve sanayiye bağlı artan nüfus sayısı, İzmir Bölgesinde arsa taleplerinin artmasına neden olmuştur.
ARSATÜRK GAYRİMENKUL İNŞAAT A.Ş. İzmir Bölgesinde artan arsa talepleri konusunda nitelikli gayrimenkul hizmeti verebilmek için
YATIRIMIN DOĞRU ADRESİ olmak üzere kurulmuştur.

NEDEN ARSATÜRK ?

Yatırımcıların ARSATURK GAYRİMENKUL’ü Tercih Etmelerinin En Önemli Nedenleri;
Ege Bölgesinde, arsa ve gayrimenkul konusunda Yatırımın Doğru Adresidir.
Arsatürk Gayrimenkul; arsa yatırımı, endüstriyel ve ticari gayrimenkul, konut ve iş yeri yatırımları konusunda güvenilir ve deneyimli uzman bir kadroya sahiptir.
Yatırım için şirketimizin sattığı arsaları ve gayrimenkulleri tercih eden tüm müşterilerimiz kazanmıştır.
Arsa ürettiğimiz tüm bölgeler zaman içerisinde hızla gelişerek yatırımcılarına ciddi kazançlar sağlamıştır. Örneğin, doğası yeşili ormanı ve Bornova’ya yakınlığı ile Yakaköy, Çiçekli, Beşyol ve Karaçam Mahalleleri, Arsatürk Gayrimenkulün en fazla arsa ürettiği bölgelerdir. Bu bölgeler hızlı gelişim sağlayarak arsa yatırımcılarına büyük kazançlar sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir.
Birlikte arsa yatırım hizmeti ile örneğin, doktorlar, hukukçular, milli eğitim çalışanları, askerler kendi çalışma arkadaşları ile ve ya aynı sosyal kültürel seviyedeki gruplar, birlikte arsa yatırımı yapmak ve ya ileride kendi sitelerini oluşturmak istediklerinde, Yatırımın Doğru Adresi Arsatürk Gayrimenkulü tercih etmektedirler.
ARSATÜRK GAYRİMENKUL’ün kurucularının uzun yıllar boyunca farklı sektörlerde edindiği tecrübeleri de arsa sektörüne doğru yansıttığını gösteren en büyük örnekler, yatırım yaptığımız bölgelerin zaman içerisinde en fazla arsa yatırımı tercih edilen bölgeler olması ve en az %300-400 kâr getirmesidir.