İzmir’in tarihten gelen önemi ve konumu, Çeşme, Alaçatı, Dikili, Foça gibi dünyaca ünlü tatil beldelerine yakınlığı, aynı anda tarih, sanayi, deniz ve turizmin iç içe olduğu ender yapısı, İstanbul-İzmir arası otoban inşaatının tamamlanması ve Osmangazi Köprüsü'nün faaliyete geçmesi ile İstanbul’a kısalan mesafe, İzmir bölgesindeki büyük liman ve sanayi projeleri, gelişen ekonomi ve sanayiye bağlı artan nüfus sayısı, İzmir Bölgesinde arsa taleplerinin artmasına neden olmuştur.
ARSATÜRK GAYRİMENKUL İNŞAAT A.Ş İzmir Bölgesinde artan arsa talepleri konusunda YATIRIMIN DOĞRU ADRESİ olmak üzere kurulmuştur.

Yatırımcıların ARSATURK GAYRİMENKUL'ü tercih etmelerinin en önemli nedenleri;

1- Ege Bölgesinde, arsa konusunda Yatırımın Doğru Adresidir…

2- Yatırım için şirketimizin sattığı arsaları tercih eden tüm müşterilerimiz kazanmıştır.

3- Arsa ürettiğimiz tüm bölgeler zaman içerisinde hızla gelişerek yatırımcılarına ciddi kazançlar sağlamıştır. Örneğin, doğası yeşili ormanı ve Bornova’ya yakınlığı ile Yakaköy, Çiçekli, Beşyol, Karaçam mahalleleri Arsatürk Gayrimenkulün en fazla parsel ürettiği bölgelerdir. Bu bölgeler hızlı gelişim sağlayarak arsa yatırımcılarına büyük kazançlar sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir.

4- Meslek gruplarına özel arsa satışı. Örneğin, doktorlar, hukukçular, milli eğitim çalışanları, askerler kendi çalışma arkadaşları ile ve ya aynı sosyal kültürel seviyedeki gruplar kendi sitelerini oluşturmak istediklerinde Yatırımın Doğru Adresi Arsatürk Gayrimenkuldür.

5- ARSATÜRK GAYRİMENKUL’ün kurucularının uzun yıllar boyunca farklı sektörlerde edindiği tecrübeleri de arsa sektörüne doğru yansıttığını gösteren en büyük örnekler, yatırım yaptığımız bölgelerin zaman içerisinde en fazla arsa yatırımı tercih edilen bölgeler olması ve en az %300-400 kâr getirmesidir.

  ADRES

  Adalet Mahallesi 2132/2 Sokak No:3 Trent Office Kat:4 Daire: 36 Bayraklı-İZMİR

  GSM

  0 (530) 062 62 95

  TELEFONLAR

  0 (232) 348 52 52
  0 (232) 348 52 53

  E POSTA

  info@arsaturk.com.tr